Şiddetli yağmurlara hazırlıklı olun

Şiddetli yağmurlara hazırlıklı olun

Protan’ın çatılardaki yağmur suyu ile başa çıkmak için iki benzersiz çözümü var.

arrow_downward

Çatılarda biriken suyun azaltılması

Engin tecrübemizle, müteahhitleri, mimarları ve mühendisleri çatılarının potansiyelinden faydalanmaları için destekliyoruz.

Binanızın çatısı kullanım ömrünün sonuna gelmeye başladıysa veya eskime ve yıpranma nedeniyle kapsamlı iyileştirmeler yapmanız gerekiyorsa, çatıyı değiştirmeniz gerekecektir. Bu konuda biz size yardımcı olabiliriz. Ancak aynı zamanda bu durum, çatınızdan daha fazla fayda elde edip edemeyeceğinizi değerlendirmek için de iyi bir fırsat olabilir.

Bugüne kadar genelde çatılara, kullanılmayan bir yüzey, bina sahibi için özel bir değeri olmayan ölü bir alan olarak bakılıyordu. Ancak, çatınızdaki o alandan faydalanmaya yarayan çeşitli seçeneklerden birini değerlendirebilir ve binanıza planlarınızda dahi olmayan ekstra bir değer katabilirsiniz. Su birikmesi azaltılabilir veya alt katlara su taşması önlenebilir mi? Bir çatı terası, yapının değerini hem ekonomik olarak hem de binada yaşayan ve çalışanlar için artırabilir mi? Çatıya güneş panelleri yerleştirilebilir mi? Yeşil çatı çözümü binayı daha estetik hale getirerek yapının değerini artırabilir mi?

Protan, Norveç Yapı Endüstrisi İnovasyon Ödülü'ne iki kez aday gösterildi. İlki 2017'de Protan BlueProof su drenaj konsepti idi ikincisi de 2019'da BlueProof Green'in mavi-yeşil versiyonuydu.

Teknik Çizimler

Teknik Çizimler

Bu web sayfasında Protan'ın teknik çizimlerinin bir özetini bulacaksınız. Bunlar, uygulama alanına göre sınıflandırılmıştır ve PDF ve DWG formatlarında mevcuttur.

Belgeler

Belgeler

Burada ürün belgelerini ve sertifikalarını bulacaksınız

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Buradan ürünlerimizi kategorilere veya uygulama alanlarına göre inceleyebilirsiniz.

Ürünleri inceleyin

Çözümlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Michal Miasek - MD Sales Eastern Europe

Michal Miasek

MD Sales Eastern Europe
Melanie Marquard - MD Sales Western Europe

Melanie Marquard

MD Sales Western Europe
Ivar Braaten - MD Turkey

Ivar Braaten

MD Turkey
Mohamed Wagih - MD Middle East

Mohamed Wagih

MD Middle East