En hızlı kurulum sistemi

En hızlı kurulum sistemi

Protan Prefabrike Levha sistemi, rüzgara maruz kalan alanlarda en iyi ve en hızlı çözümdür, bu nedenle çatının hızlı bir şekilde kaplanması gerektiğinde idealdir.

arrow_downward

Ürün Özeti

  • Geleneksel olarak standart Protan SE membran ruloları kullanılarak su geçirmez hale getirilecek büyük, basit çatı planları için idealdir. Yerinde sıcak hava kaynak işlemlerini %70'e varan oranlarda azaltarak, geniş alanlarda Protan membranın hızlı bir şekilde döşenmesini sağlar.

  • Bitişik zar ruloları arasındaki örtüşmelerin sayısı ve genişliği en aza indirildiğinden, gerekli zar hacmini önemli ölçüde azaltır.

  • Yapıştırıcı veya solvent kullanılmaz, bu da sistemin tüm malzemelerinin ve bileşenlerinin tamamen geri dönüştürülebilir olduğu anlamına gelir.

Prefabrik Sistem

Protan Prefabrik sistemi, Protan'ın benzersiz, prefabrik G veya SE membran rulolarından yararlanan mekanik olarak sabitlenmiş bir çatı sistemidir.

Protan onaylı bir polietilen buhar kontrol katmanı, yapısal çatı membranı üzerine gevşek olarak serilir, ardından Protan onaylı yalıtım ve prefabrik Protan G (korumalı çatı sistemleri için) veya SE (açık çatı sistemleri için) PVC tek katlı membran gelir.

Prefabrik Protan membran, bağlantı elemanları ve teleskopik boru rondelalar (yoğunluğu Protan'ın Teknik Servis Departmanı tarafından tamamlanan bir rüzgar yükü hesaplamasıyla belirlenir) tarafından yapısal çatı membranı mekanik olarak sabitlenir ve arka tarafına fabrikada kaynaklanmış gizli-sabit şeritler vasıtasıyla sabitlenir.Prefabrik Protan membran ruloları minimum 40 mm üst üste biner ve homojen bir su geçirmez yalıtım oluşturmak için sıcak hava kullanılarak birbirine kaynaklanır.

Yapıştırıcı veya solvent kullanılmadığından, Protan Prefabrik sisteminin tüm malzemeleri ve bileşenleri tamamen geri dönüştürülebilir.

Prefabrik Protan PVC tek katlı membranlar, geleneksel olarak standart Protan SE membran ruloları kullanılarak su geçirmez hale getirilecek büyük, basit çatı planları için idealdir.

Prefabrik membranlar, yerinde sıcak hava kaynak işlemlerini %70'e varan oranlarda azaltarak geniş Protan membran alanlarının hızla döşenmesini sağlar.

Prefabrike Protan membranlar, fabrika dışında, yüksek frekanslı kaynak teknolojileri ile arka taraflarına kaynaklanmış gizli-sabit şeritlerle üretilir. Gizli sabitleme şeritleri, Protan Standard Overlap sisteminde kurulu 1.00m genişliğindeki ruloları simüle etmek için genellikle 1.00m olmak üzere normal merkezlerde aralıklıdır, ancak boşluk, yüksek rüzgar kaldırma basınçlarını hesaba katmak için azaltılabilir.

Prefabrike membranlar, membranın bitişik ruloları arasındaki örtüşmelerin sayısı ve genişliği en aza indirildiğinden, gerekli membran hacmini önemli ölçüde azaltır.

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Buradan ürünlerimizi kategorilere veya uygulama alanlarına göre inceleyebilirsiniz.

Ürünleri inceleyin