Kendini kanıtlamış, esnek çatı çözümleri

Kendini kanıtlamış, esnek çatı çözümleri

Bu teknik olarak sağlam ve sürdürülebilir çatı kaplamaları, zorlu İskandinav iklimleri için geliştirilmiştir ve açıkta kalan çatı sistemlerinin korunmasını ve bakımını kolaylaştırır.

arrow_downward

Açıkta Kalan Çatı Sistemleri

"Açıkta Kalan Çatı Sistemleri", son kat olarak yapının görselliğine etki eden ve hava koşullarına direkt olarak maruz kalan tüm çatı sistemleri için kullandığımız ortak bir terimdir.

Protan, mimarların ve inşaatçıların, güvenlik ve estetikten ödün vermemek için biraz daha fazla özen göstermesi ve esnek olması gereken durumlara uygun güçlü ve dayanıklı çatı kaplamaları çözümleri sunar.

Protan, uzun kullanım ömrüne sahip olduğu belgelenmiş yüksek kaliteli çatı kaplamaları üretiminde 50 yıllık deneyime sahiptir. Bu Teknik olarak sağlam ve sürdürülebilir çatı kaplamaları, zorlu İskandinav iklimleri için geliştirilmiştir ve bunun yanında bakımları ve korunmaları kolaydır.

Protan'ın çatı kaplama çözümleri, ister yeni inşa ister yenileme projeleri olsun, her türlü alt tabaka üzerinde uygulanabilir. Çatı kaplamalarının montajı hızlı bir şekilde yapılır ve tüm derzler sıcak hava ile kaynaklanır. Protan'ın termoplastik membranları düşük karbon ayak izine sahiptir, geri dönüştürülebilir ve elektrikli kaynak ekipmanı kullanıldığından sıfır emisyonla uygulanır.

Protan, açıkta kalan çatı sistemlerine uygulanmak üzere hem PVC hem de bitümlü çatı membranları üretmektedir.

Ürün Özeti

  • Ürünler mekanik olarak, vakumla veya yapıştırıcılarla çatı konstrüksiyonuna sabitlenir.
  • Bu çatı sistemleri hem düz hem de eğimli çatılar için uygun olduğu gibi hem yeni inşaatlarda hem de yenileme projelerinde kullanılabilirler.
  • Protan’ın çatı sistemleri ve membranları kullanım ihtiyacını karşılayacak şekilde güçlendirilebilir veya PVC-P ile kaplanabilir.
  • Bu çatı kaplama sistemleri kabartmalı dokulu yüzeyiyle sürtünmeyi artırır ve bu sayede ilk uygulanması veya bakımı sırasında daha güvenli bir ortam sunar.
Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Buradan ürünlerimizi kategorilere veya uygulama alanlarına göre inceleyebilirsiniz.

Ürünleri inceleyin

Çözümlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Michal Miasek - MD Sales Eastern Europe

Michal Miasek

MD Sales Eastern Europe
Melanie Marquard - MD Sales Western Europe

Melanie Marquard

MD Sales Western Europe
Ivar Braaten - MD Turkey

Ivar Braaten

MD Turkey
Mohamed Wagih - MD Middle East

Mohamed Wagih

MD Middle East