Her türlü alt tabaka için

Her türlü alt tabaka için

Mekanik sabitlemeli Protan Standart Bindirme Sistemi, her türlü alt tabakaya kurulabilir ve hem yeni inşaat hem de yenileme projelerinde kullanılabilir.

arrow_downward

Ürün Özeti

  • Mekanik olarak sabitlenmiş çatı sistemi, tipik olarak profilli metal veya ahşap esaslı panel yapısal çatı panellerine kurulur.

  • Membran ruloları minimum 120 mm üst üste biner ve homojen bir su geçirmez yalıtım oluşturmak için sıcak hava kullanılarak kaynaklanır.

  • Yapıştırıcı veya solvent kullanılmaz, bu da sistemin tüm malzemelerinin ve bileşenlerinin tamamen geri dönüştürülebilir olduğu anlamına gelir.

  • Çatının saha bölgesindeki 2m genişliğindeki rulolar, çatı ustası için önemli iş gücü ve zaman tasarrufu sağlar.

Standart Bindirmeli Sistem

Protan Standart Bindirme sistemi, tipik olarak profilli metal veya ahşap esaslı panel yapısal çatı panellerine monte edilen mekanik olarak sabitlenmiş bir çatı sistemidir.

Protan onaylı bir polietilen buhar kontrol katmanı, yapısal çatı paneli üzerine gevşek bir şekilde serilir, ardından Protan onaylı yalıtım ve Protan SE PVC tek katlı membran gelir.

Yalıtım ve Protan membran, yoğunluğu Protan Teknik Servis Departmanı tarafından yapılan bir rüzgar yükü hesabı ile belirlenen bağlantı elemanları ve teleskopik boru pullar ile yapısal çatı paneline mekanik olarak sabitlenir.

Protan membran ruloları birbiriyle minimum 120 mm bindirilir ve homojen bir su geçirmez yalıtım oluşturmak için sıcak hava kullanılarak birbirine kaynaklanır. Yapıştırıcı veya solvent kullanılmadığından, sistemin tüm malzemeleri ve bileşenleri tamamen geri dönüştürülebilir.

Protan Standart Bindirme sistemi, membranın , bitişik membran rulosu tarafından üst üste binen uzun kenarı boyunca alt tabakaya mekanik olarak sabitlenmesiyle kurulur. Membran rulolarını bindirme boyunca mekanik sabitleme ve sıcak havayla kaynaklama, membranın kendisinden daha güçlü olan homojen bir dikişi garanti eder.

Protan SE membran 1.00m ve 2.00m genişliklerde temin edilebilir. 2,00 m genişliğindeki ruloların çatının saha bölgesine montajı, çatı kaplama için önemli ölçüde iş gücü ve zaman tasarrufu sağlar.

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Buradan ürünlerimizi kategorilere veya uygulama alanlarına göre inceleyebilirsiniz.

Ürünleri inceleyin