Funksjonærer_001.jpg

Protan'da Kariyer

Protan, 80 yılı aşkın bir süredir küresel bir pazar ve zorlu bir iklim için yaratıcı çözümler geliştirmektedir.Teknoloji, sürdürülebilirlik ve uzmanlığın ön saflarında yer almak için müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle yakın işbirliği yapıyoruz. Bize katılmak ister misiniz?

arrow_downward

Protan, 11 ülkede ofisleri ve çalışanları ve beş üretim tesisi bulunan çok uluslu bir şirkettir. Çatı firmamızın İskandinavya'nın her yerinde ofisleri bulunmaktadır.

Selskaper_ny.PNG

Protan AS

Merkezimiz Drammen, Norveç'tedir. Çatı membranları, teknik kumaşlar ve tünel havalandırma da yine bu tesiste üretilmektedir.

Protan işletmeleri aşağıda listelenmektedir:

Norveç: Protan AS, Protan Entreprenør AS ve iştirakleri (çatı müteahhitleri), Litex AS (ıslak oda sistemleri)

İsveç: Protan AB, Protan Entreprenad AB (çatı müteahhitleri)

Danimarka: Skantag (çatı müteahhitleri)

Finlandiya: Protan Oy

Polonya, Baltık ve Doğu Avrupa: Protan Polska, Protan Elmark (salonlar)

Türkiye ve Orta Doğu: Protan Turkey A.Ş.

Birleşik Krallık: Protan (UK) Ltd

Güneydoğu Avrupa: Protan South East

İspanya ve Portekiz: Protan Cubiertas Y Membrans

Almanya: Protan Deutschland

Ayrıca, dünya çapında bir distribütör ve ortaklık ağına sahibiz.

Fabrikker.PNG

Protan'ın üretim tesisleri

Protan'ın Norveç'te üç üretim birimi (Drammen, Nesbyen ve Sandefjord), Polonya'da Poznan'da ve Türkiye'de İstanbul dışında Gebze'de fabrikaları bulunmaktadır.

Drammen: Drammen'deki tesisimizde, yüksek kaliteli, çevre dostu çatı örtüleri, teknolojik tekstiller ve Ventiflex tünel havalandırma üretilmektedir.

Nesbyen: Nesbyen üretim birimi, Drammen'de üretilen membranları, tekstilleri ve havalandırma malzemelerini bir araya getirir ve uyarlar.

Sandefjord: Protan, 2015 yılında Sandefjord'da bulunan Litex'i satın aldı. Islak odalarda kullanılan , iyi bilinen membran plakalar burada üretilmektedir.

Poznan: Poznan'daki Protan Elmark, Protan'ın gelişmiş kumaşlarını kullanarak çeşitli uygulamalar için eksiksiz bir salon üretmektedir. Bu ürünler tüm dünyada satılmaktadır.

2019 yılında Protan, Turkish Multiplan'ı satın aldı. İstanbul'un hemen dışında, Gebze-Kocaeli Türkiye'deki tesis, hem çatılar hem de tüneller için membran üreten üst düzey modern bir üretim işletmesidir.

Protan çatı kaplama müteahhitleri

Takentreprise.PNG

Protan çatı kaplama müteahhitleri:

Protan Entreprenør, Norveç

Oslo, Drammen, Sem, Gjøvik, Nesbyen, Stavanger, Haugesund, Bergen, Trondheim, Kristiansund, Levanger, Bodø, Narvik and Tromsø dahil olmak üzere toplam 14 şubesi vardır.

Protan Entreprenad, İsveç

Alingsås, Stockholm ve Örebro'da şubeleri vardır.

Skantag, Danimarka

Aarhus'un güneyinde, Viby'de bulunur ve Danimarka'nın her yerinde şubeleri vardır.

Protan'ın çalışmak için heyecan verici bir yer olduğunu düşünüyorsanız ve kullanabileceğimiz bilgiye sahipseniz bize açık bir başvuru gönderin.

Protan'da çalışmak ister misiniz?

Bize açık bir başvuru gönderin