Protan hakkında

Protan hakkında


Merkezi Norveç'te bulunan Protan sanayi grubu, membran teknolojisinde dünya lideridir. Membranlar, çatı sistemleri, havalandırma sistemleri ve teknik kumaşlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

150'si Drammen'deki merkez ofisimizde bulunan 900'den fazla çalışanla 2022'daki ciromuz, 2,6 milyar Norveç kronuydu.

En büyük iş alanımız çatı ve membranlardır. Ayrıca siparişe göre tasarlanmış maden ve tünel havalandırma sistemlerinde de uzmanız. Ayrıca PVC depoları ve endüstriyel salonlar, taşkın koruma ekipmanları, su ürünleri çözümleri, yağ torbaları, yağ bumbaları ve diğer ürünleri üretiyoruz. Bu mallar tüm dünyada satılmaktadır. Protan aynı zamanda Kuzey Avrupa'da da önemli bir çatı müteahhitlik firmasıdır.

Protan, küresel bir pazar ve zorlu iklim için yeni çözümler geliştirme konusunda 80 yılı aşkın deneyime sahiptir. Teknoloji, çevresel çözümler ve bilgi standartlarını belirlemek için müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle yakın işbirliği yapıyoruz. Eşsiz deneyimimiz ve anlayışımız sayesinde, müşterimizin su geçirmez, çevre dostu bir çatıya, zorlu havalandırmaya veya teknik olarak gelişmiş bir çözüm gerektiren başka bir korumaya ihtiyacı olup olmadığına bakılmaksızın, yerel ihtiyaçlara göre uyarlanmış esnek, özel yapım çözümler sunabiliyoruz.

Protan hakkında daha fazla bilgi