Newspan Building Solutions Ltd are the designers_ .jpg

Çatı binanın beşinci cephesidir

Protan çatı kaplamalarını kullanan mimarlar ve müteahhitler dayanıklılık, sağlamlık ve çevre ile ilgili gerekliliklerden ödün vermelerine gerek kalmadan, estetik açıdan istediklerini yapabilecek derecede özgür olurlar.

arrow_downward

Protan Tasarım Çatılar

Protan siparişe özel renklerde çatı kaplamaları üretebilir, sunduğu farklı seçeneklerle çatınızın estetiğini daha yukarı taşımanıza yardımcı olur.

Bütün bunlar çatı sistemlerinin dayanıklılığını, sürdürülebilirliğini ve emisyonsuz uygulanmasını etkilemez. Çatının düz, eğimli, kavisli veya daha zorlu bir tasarıma sahip olmasına bakılmaksızın ürünlerimizi montajı kolayca yapılır ve güvenlidir.

Omega profilimizin ve çatı kaplamalarımızın bir kombinasyonunu kullanarak, örneğin tarihi veya kültürel olarak geleneksel bir çatı yapısının görüntüsünü yeniden yaratmanız mümkündür.

Omega profili

Profil Ω şeklinde olduğundan Omega adı verilmiştir. Montajı yapılmış membranın üzerine delme işlemi yapmadan oturtularak kaynak yapılır. Profilin tasarımı büyük alanlı çatı yüzeylerinde ilgi çekici görsel bir derinlik oluştur. Ayrıca desen efektleri oluşturmak için binanın tasarımına uyacak şekilde farklı aralıklarla yerleştirilebilir.

Snø indoor ski arena, Lørenskog, Norway
Snø indoor ski arena, Lørenskog, Norway
Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve aletlerimize göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Buradan ürünlerimizi kategorilere veya uygulama alanlarına göre inceleyebilirsiniz.

Ürünleri inceleyin
Teknik Çizimler

Teknik Çizimler

Bu web sayfasında Protan'ın teknik çizimlerinin bir özetini bulacaksınız. Bunlar, uygulama alanına göre sınıflandırılmıştır ve PDF ve DWG formatlarında mevcuttur.

Belgeler

Belgeler

Burada ürün belgelerini ve sertifikalarını bulacaksınız

Çözümlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Michal Miasek - MD Sales Eastern Europe

Michal Miasek

MD Sales Eastern Europe
Melanie Marquard - MD Sales Western Europe

Melanie Marquard

MD Sales Western Europe
Ivar Braaten - MD Turkey

Ivar Braaten

MD Turkey
Mohamed Wagih - MD Middle East

Mohamed Wagih

MD Middle East