Yaralanmalar ve kazalar için Sıfır Vizyonumuz var

Yaralanmalar ve kazalar için Sıfır Vizyonumuz var

Daima sağlığı geliştirici programlarla ilgileniyoruz ve işi nedeniyle kimsenin yaralanmadığı veya hastalanmadığı bir işyerine sahip olmak için çalışıyoruz.

arrow_downward

Sağlık, Protan'da hepimiz için hayati öneme sahiptir ve hedefimizi gerçekleştirmemizde kritik bir başarı faktörüdür. Bu nedenle çalışma arkadaşlarımızın sağlığına ve çalışma ortamımızın sürekli iyileştirilmesine öncelik veriyoruz.

İşimizi, doğal kaynakların kullanımını azaltmanın yanı sıra emisyonları ve atıkları azaltmaya odaklanarak, malzemelerin ve enerjinin etkin kullanımı yoluyla yürütürüz. Ürünlerimizi geri dönüştürülebilir veya güvenli bir şekilde iade edilebilir hale getirmeye çalışıyoruz.

Protan, kazaları ve insanlara, çevreye ve malzemelere verilen zararı azaltmak için birinci sınıf güvenlik önlemleri ve eğitimi uygulamaktadır. ISG misyonumuz, sıfır yaralanma ve sıfır kaza politikamızı açıkça belirtmektedir. Riskleri değerlendirerek ve tutarsızlıkları bildirerek sürekli öğrenmeyi destekleriz.

Şirketimizin İSG, kalite ve çevre ile ilgili politikalarına şirketin tüm alanlarında uyulmasını sağlamak için faaliyetlerimizi hem dahili hem de harici olarak düzenli olarak izliyoruz.