Günümüzün aşırı hava koşulları için geleceğe yönelik hazırlık

Günümüzün aşırı hava koşulları için geleceğe yönelik hazırlık

Protan BlueProof su azaltma sistemi hem yeni inşa hem de tadilat için uygundur. Kurulum, bilinen birkaç çatı kaplama yönteminden biri kullanılarak gerçekleştirilir.

arrow_downward

Ürün Özeti

  • Uygun maliyetli bir çözüm: Kapsamlı yeraltı yağmur suyu yönetim sistemlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

  • Suyun tutulması: Yağmur suyu 24 saate kadar tutulduğunda, yağmur suyunun deşarj oranı tipik olarak yüzde 70-80 oranında azaltılabilir.

  • Çevre dostu bir çözüm: BlueProof sistemi hem sürdürülebilir olduğundan hem de taşkın korumasına katkıda bulunduğundan çevre için iyidir.

  • Sel koruması: Yerel yetkililerin ve toplulukların sel tehditleriyle başa çıkmak zorunda kalmalarından büyük tasarruf sağlayabilir.

Protan BlueProof Sistemi

Bu sistemle, su kademeli olarak boşaltılır ve yağmur suyu şebekesine girmesine izin verilir, böylece taşkınlarla sonuçlanan aşırı yüklenmeler önlenir.

En yaygın çatı kaplama yöntemleri mekanik ve vakumlu sabitlemedir, ancak bireysel bina için en iyi olanı temel alarak yapıştırma veya diğer bilinen sistemler de kullanılabilir. Protan BlueProof Çözümleri hem geleneksel hem de sifonik giderler için geliştirilmiştir.

Protan BlueProof sistemleri, Protan BP ve Protan BPX membranlarını kullanır. Protan BP ve Protan BPX, ekstra güçlü polyester takviyeli güçlü ve sağlam PVC membranlardır. Protan BPX ayrıca arka tarafına lamine edilmiş bir polyester keçeye sahiptir ve esas olarak bitümlü çatı kaplama sistemlerinin yenilenmesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Protan BlueProof Çözümü hakkında daha fazlasını okuyun

Protan BlueProof Çözümü hakkında daha fazlasını okuyun

Çözüm sayfamıza gidin

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri ürün kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Ürünlerimizi kategori veya uygulama alanına göre buradan inceleyebilirsiniz.

Ürünlere göz atın

Bize yazin

Bayram Beyazit - Sales and Marketing Manager Turkey

Bayram Beyazit

Sales and Marketing Manager Turkey