Rüzgar ne kadar güçlü olursa, o kadar iyi

Rüzgar ne kadar güçlü olursa, o kadar iyi

Eşsiz Protan Vakum Sistemi, Protan membranı yerinde tutmak için ortamda mevcut olan rüzgar kuvvetlerini kullanır, böylece en zorlu koşullarda bile dayanıklılık ve koruma sağlar.

arrow_downward

Ürün Özeti

  • Vakum çatı montajı,hızlı inşaat ilerlemesi sağlar.

  • Yüzme havuzları ve hastaneler gibi yüksek neme sahip binalar için idealdir.

  • Daha az bağlantı elemanı gereksinimi, kurulum sırasında minimum gürültü anlamına gelir.

  • Vakum sistemi sert ve rüzgarlı hava koşulları için mükemmeldir.

Vakum sistemi

Rüzgar kuvvetleri, zarı çatı yapısına sıkıca emen bir vakum etkisi yaratır. Ne kadar rüzgarlıysa sistem o kadar iyi çalışır.

Protan Vakum Sistemi benzersizdir çünkü merkezi çatı alanı değil, yalnızca çevre alanlarında mekanik bağlantı elemanları gerektirir. Bu, onu yenileme projeleri için ideal kılar.

Hava geçirmez yapısal çatı membranı üzerine Protan onaylı, alevle çalıştırılan, bitümlü bir buhar kontrol katmanı, ardından Protan onaylı yalıtım ve Protan SE veya EX tek katlı membran monte edilir.

İdeal olarak, yalıtım gevşek döşenmiş mineral yün levhalardır, ancak mineral yün ile birlikte başka yalıtım türleri de kurulabilir. Protan vakum deliklerinin yeri ve sayısı, Protan'ın Teknik Servis Departmanı tarafından hesaplanır.

Rüzgar estikçe, Protan membran ile hava geçirmez yapısal çatı membranı arasındaki boşluktaki hava, Protan vakum menfezlerinin tek yönlü hava valfleri aracılığıyla sistemden emilir. Oluşturulan vakum, Protan membranı yerinde tutar, bu nedenle mekanik kısıtlama yalnızca çatı çevresi ve geçişler etrafında gereklidir.

Protan Vakumlu Çatı Sistemi

Protan Vakumlu Çatı Sistemi

Çözümlerimizi keşfedin

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri ürün kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Ürünlerimizi kategori veya uygulama alanına göre buradan inceleyebilirsiniz.

Ürünlere göz atın

Bize yazin

Bayram Beyazit - Sales and Marketing Manager Turkey

Bayram Beyazit

Sales and Marketing Manager Turkey