Hızlı kurulum ve hızlı yapım süreci

Hızlı kurulum ve hızlı yapım süreci

Bir vakum çatı rüzgar kuvvetlerine maruz kaldığında, membran ile hava geçirmez, yük taşıyan bir alt tabaka arasındaki tabakada negatif basınç üretilir. Bu, vakum çatı kaplamamızı zorlu iklimler için ideal hale getirir.

arrow_downward

Vakumlu çatı rüzgar kuvvetlerine maruz kaldığında, membran ile hava geçirmez, yük taşıyan taban arasındaki tabakada negatif basınç oluşur. Sonuç olarak, vakumlu çatı kaplamamız zorlu ortamlarda kullanıma uygundur.

Çatı yüzeyinde bağlantı elemanına gerek yoktur, bu nedenle buhar kontrol tabakası delinmez. Membran, iki veya dört metre genişliğinde çatıya serilir daha sonra parapet ve herhangi bir geçişin çevresine karşı hava sızdırmazlığı sağlanır.

Kısa sürede kurulum

Protan vakumlu çatı teknolojisi, hızlı bir kurulum ve yapım prosedürü sağlar. Çözüm daha az kaynaklı bağlantı kullanır ve pasif konutlar gibi hava geçirmez olması gereken uygulamalar için uygundur.

Vakumlu çatı teknolojimiz, özellikle yüzme havuzu kompleksleri ve bira fabrikaları gibi yüksek nemli yapılar için idealdir. Vakumlu çatı sistemi, çatı yapısında tutulan nemin dışarı atılmasına yardımcı olabilir.

Tamamen sessiz kurulum

Bir çatıyı yenilerken sondaj gürültüsü bir sorun olabilir. Protan vakumlu çatı sistemi kurmak, kurulum süreci boyunca gürültüyü azaltır, bu da işletmeler, hastaneler, okullar ve diğer kurumlar gibi binaları kullanan kişiler için önemli bir avantajdır.

Nasıl çalışıyor?

Tüm Avrupa'da milyonlarca metrekare Protan vakumlu çatı kaplama uygulaması yapılmıştır.Geniş bilgi ve tecrübemize dayanarak müşterilerimiz için en iyi seçeneği hesaplıyoruz. Vakum çatı teknolojisi, hem yeni inşaat hem de çatı yenileme için idealdir. Çözüm, alt yapıda hava geçirmez bir tabaka oluşturulmasını gerektiriyor. Bu nedenle, mevcut çatı kaplamasının ve bağlantı yönteminin iyi durumda olduğu değerlendirilen yenileme çalışmaları için çok uygundur.

Vakumlu çatı sistemi için kullanılan çatı kaplaması, taban yüzeyine (substrata) bağlı olarak Protan SE veya Protan EX'dir. Çatıda, çatı ile hava geçirmez taban arasında oluşan basıncı tahliye etmek için vakumlu havalandırmalar yapılmıştır. Havalandırma delikleri, köşeler ve kenarlar gibi negatif basıncın en fazla olduğu alanlarda çatı yüzeyine yerleştirilir.

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri ürün kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Ürünlerimizi kategori veya uygulama alanına göre buradan inceleyebilirsiniz.

Ürünlere göz atın
Teknik Çizimler

Teknik Çizimler

Bu web sayfasında Protan'ın teknik çizimlerinin bir özetini bulacaksınız. Bunlar, uygulama alanına göre sınıflandırılmıştır ve PDF ve DWG formatlarında mevcuttur.

Belgeler

Belgeler

Burada ürün belgelerini ve sertifikalarını bulacaksınız

Bize yazin

Doğan Civelek - Sales and Marketing Manager

Doğan Civelek

Sales and Marketing Manager
Tayfun Kocak - Foreign Sales and Marketing Coordinator

Tayfun Kocak

Foreign Sales and Marketing Coordinator