Protan SE Membranlarıyla Her Tür Çatıyı Koruyabilirsiniz

Protan SE Membranlarıyla Her Tür Çatıyı Koruyabilirsiniz

İster düz ister kavisli olsun, Protan tarafından üretilen SE membranı her yere uygulanabilir. Yumuşatılmış PVC membran her çeşit iklime kolaylıkla uyum sağlar.

Protan SE membran serisi, açıkta kalan çatı yüzeylerinde kullanılan polyester takviyeli PVC membrandır. Mekanik olarak sabitlenebilir veya vakumlu bir çatı sisteminde sadece serilerek bırakılabilir. Membran hem sıcak hem de soğuk çatılar dahil olmak üzere her türlü alt yüzeye döşenebilir. Protan SE membran, düz, eğimli çatılar ve kavisli çatıların tüm şekil ve kombinasyonlarında kullanılabilir.

arrow_downward

Protan SE membran ürünlerini, vakumlu veya mekanik sabitlemeli sistemlerde açık çatı kaplaması önerilen müşterilere sunuyoruz. Bu çatı kaplama sistemleri, yeni yapılarda ve yenileme projelerinde düz ve eğimli çatılar için uygundur.

Membran yumuşatılmış PVC'den yapılmıştır ve polyester iplik takviyesine sahiptir. Protan SE membranı, ürünün yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanmasını sağlayan stabilizatörler içerir ve ürünler UV dayanımlı ve alev geciktiricilidir.

Ürünler yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır, bu da özellikle rüzgâra maruz kalan çatılarda mekanik sabitleme için önemlidir. Soğuk havalarda esnekliğini koruyan Protan SE membran, özellikle İskandinav iklimleri için bir avantaj olarak zorlu soğuk hava şartlarında dahi uygulanması en kolay üründür.

Protan membran ürünleri standart olarak, estetik açıdan hoş bir görüntü sağlayan benzersiz bir kaymaz yüzeye sahiptir. Kaymaz yüzeyi olmayan malzemelerle karşılaştırıldığında, bu, özellikle yağışlı havalarda, kurulum ve düzenli bakım sırasında çatıda yürürken önemli bir güvenlik faktörünü anlamına gelir.

Kaymaz yüzey estetik açıdan da güzeldir. Membran, sıcak hava kullanılarak birbirine kaynaklanır.