Prefabrik çatı panelleri, modüller ve evler

Prefabrik çatı panelleri, modüller ve evler


Prefabrik çatı paneli üreticileri

Protan, çatı ve teras paneli üreticilerine özel tasarım çözümler sunar. Protan, her yıl İskandinav panel üreticilerine 400.000 m2'den fazla çatı kaplaması ve membran tedarik etmektedir.

Protan, üreticilere modül panelleri için önceden belirlenmiş uzunluk ve genişliklerde özel yapım prefabrik levhalar sağlar. 3,96 metreye kadar özel genişlikler ve üretim hattına montajı pratik ve basit, aşırı israfı önleyen uzunluklar sunabiliyoruz.

Ev inşa eden firmalar

Protan, konut inşaat firmalarına düz ve eğimli çatı kaplama çözümleri sunmaktadır.

Bu teslimatlar tipik olarak proje bazındadır; örneğin, bir konut kompleksi veya yeni bir yerleşim alanı için. Protan çatı kaplama ve membran ürünleri genellikle çatı kaplama endüstrisindeki Avrupa distribütör ağımız ve işbirliği ortaklarımız aracılığıyla tedarik edilir veya çatı kaplama veya membranları doğrudan inşaat şirketlerine tedarik ederiz, bunlar daha sonra ürünleri kendileri kurar.

Termoplastik membranlar en çok düz çatılarda kullanılsa da Protan membranlar eğimli çatılarda da kullanılabilir. Protan ürünleri ile mimarlar ve inşaatçılar, Omega profilleri gibi farklı renkli membranlar ve aksesuarlar sayesinde çok fazla estetik çok yönlülüğe sahiptir.

Protan, uygun maliyetli ürünleri, hızlı geri dönüş süresi ve güvenli çözümleri nedeniyle İskandinav ev inşa işletmeleri arasında popüler bir seçenektir. Protan ürünleri, bu işletmeler için giderek daha önemli hale gelen çeşitli ekolojik ve çevresel standartları da karşılamaktadır.

Protan BlueProof ve BlueProof Green gibi su drenaj çözümleri, yüzey suyu sorunlarını çözdüğü ve maliyetli kazı ve moloz kaldırmanın yerini aldığı için gelecekte Norveç evlerinde yaygın olarak görülecektir. Modern düz çatılı binalara sahip müstakil bir konut alanı, çatı yüzeyini bu amaçla kullanarak yüzey suyu sorununu avantajlı bir şekilde çözecektir.

Modüler yapı üreticileri

Protan, okullar veya anaokulları için kışla veya pavyonlar gibi standartlaştırılmış modüler binalar için özel yapım çözümler sunar.
Prefabrike çatı paneli üreticilerine uyguladıkları kriterlerin birçoğu modüler yapı üreticileri için de geçerlidir, bu nedenle Protan'ın çatı kaplamaları ve membran ürünlerinin üretim verimliliğine ve çevresel niteliklerine odaklanmaktadırlar.

Protan, modül üreticilerine ürün tedarik ettiğinde, bu özel yapım çözümler, minimum atık kalıntısına ve ayrıca kurulum söz konusu olduğunda temel ihtiyaçlara katkıda bulunacaktır. Prefabrik levhalar birkaç bağlantı ile kolayca yapıştırılabildiği veya monte edilebildiği için çoğu durumda üretim holünde kaynak yapılmasına bile gerek yoktur.