Dış mekan alanınız için güvenli çözümler

Dış mekan alanınız için güvenli çözümler

Balkonlar ve teraslar, şiddetli yağmur ve kar yağışı nedeniyle aşınmaya karşı özellikle hassastır.

arrow_downward

Protan, veranda ve balkon zeminlerini nem, küf, çürüme ve korozyondan korumak için sağlam ve uzun ömürlü sistemlere sahiptir.

Balkonlar ve teraslar özellikle şiddetli yağmur ve kar yağışından zarar görebilir. Bu nedenle, az bakım gerektirirken su geçirmez teraslar sağlayan sağlam ve uzun ömürlü bir çözüm, özel şahıslara, ortak sahiplere ve konut gruplarına hitap ediyor.

Protan teras membranları ve çatı kaplamaları, İskandinav ortamında dışarıda kullanım için tasarlanmıştır. Mükemmel kalitededirler, uzun ömürlüdürler ve su geçirmez bir teras yüzeyi sağlarlar.

Teras membranı, çatı kaplama uzmanları tarafından kaynaklanır

Protan teras membranı inşa etmekle ilgilenen özel bir bireyseniz, kapsamlı uluslararası ağımızdan bir çatı kaplama yüklenicisi ile iletişime geçmenizi öneririz. Bulunduğunuz yere gelecekler ve normal çatı kaplamada olduğu gibi bir örtü veya membran yerleştireceklerdir. Protan teras membranları, emisyonsuz bir teknoloji olan sıcak hava ile kaynatılır.

Açık ve kapalı teras membranları arasındaki fark

Hem açık hem de kapalı teraslar için teras membran çözümleri sunuyoruz. Dışarıda, zemin membranı olarak açıkta kalan bir teras membranı kullanılır. Teras veya veranda zeminleri için membran kaplamalar, fayans, döşeme veya teras tahtaları gibi çeşitli malzemelerle kaplanabilir.

Veranda zeminlerinin ve balkonların su geçirmez olmasını sağlamak için üç farklı malzeme sağlıyoruz. Norveç ve İskandinav kurallarına göre, üçü de üzerine inşa edildikleri zemin için yangın sınıfı BROOF (t2) gereksinimlerini karşılar.

Balastlı ve yeşil çatılar

Balastlı ve yeşil çatılar

Yeşil çatılar, özellikle çatı alanının kullanımını en üst seviyeye çıkarmanın kritik olduğu yüksek nüfuslu metropol alanlarda giderek daha popüler hale gelmektedir. Yeşil alanlar ve çatı terasları hem müteahhitler hem de içinde yaşayan veya kullanan kişiler için binalara değer katmaktadır.

Daha fazla oku
Protan GG hidrostatik basınç membranı

Protan GG hidrostatik basınç membranı

Protan GG, cam tülü çekirdekli termoplastik (PVC-P) hidrostatik basınç membranıdır. Hem yüksek hem de düşük sıcaklıklarda iyi performans gösterir ve köklere karşı dayanıklıdır. Protan GG, standart uzunluk ve genişliklerde rulolar halinde tedarik edilmektedir. Ağırlıklı olarak park güverteleri, yoğun yeşil çatılar, menfezler, çevre tünelleri ve tünel portalları için çatı kaplaması olarak kullanılır.

Daha fazla oku
Teknik Çizimler

Teknik Çizimler

Bu web sayfasında Protan'ın teknik çizimlerinin bir özetini bulacaksınız. Bunlar, uygulama alanına göre sınıflandırılmıştır ve PDF ve DWG formatlarında mevcuttur.

Belgeler

Belgeler

Burada ürün belgelerini ve sertifikalarını bulacaksınız