Çatı binanın beşinci cephesidir.

Çatı binanın beşinci cephesidir.

Protan çatı kaplamalarını kullanan mimarlar ve inşaatçılar, dayanıklılık ve çevresel gereksinimlerden ödün vermeden büyük estetik ve görsel esnekliğin tadını çıkarır.

arrow_downward

Yapıların beşinci cephesi çatıdır

Protan, çatı yüzeyinin estetiğini daha da iyileştirebilecek özelliklerin yanı sıra özel renge sahip çatı kaplamaları da sağlayabilir. Bunların hiçbirinin çatı sistemlerinin uzun ömürlülüğü, sürdürülebilirliği veya emisyonsuz kurulumu üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Çatı ister düz, ister eğimli, kavisli veya çok zorlu bir tasarıma sahip olsun, çözümlerimizin kurulumu hem kolay hem de güvenlidir.

Örneğin, çatı kaplamalarını ve Omega profilimizi birleştirerek tipik bir metal kenetli çatı görünümünü yeniden oluşturabilirsiniz.

Omega profili

Omega adı, Ω şeklindeki profil formundan gelmektedir. Monte edilen çatı kaplamasını delmeden doğrudan kaynak yapılan profilin tasarımı, büyük çatı yüzeylerine derinlik ve çekicilik katar. Ayrıca desen efektleri oluşturmak için kullanılabilir ve binanın tasarımına uyacak şekilde istenilen mesafelerde yerleştirilebilir.

Snø indoor ski arena, Lørenskog, Norway
Snø indoor ski arena, Lørenskog, Norway
Teknik Çizimler

Teknik Çizimler

Bu web sayfasında Protan'ın teknik çizimlerinin bir özetini bulacaksınız. Bunlar, uygulama alanına göre sınıflandırılmıştır ve PDF ve DWG formatlarında mevcuttur.

Belgeler

Belgeler

Burada ürün belgelerini ve sertifikalarını bulacaksınız

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Tüm çatı kaplama ürünlerimize, aksesuarlarımıza ve araçlarımıza göz atın

Protan ürünleri çatı kaplama malzemeleri ürün kategorisinde en düşük karbon ayak izine sahiptir. Ürünlerimizi kategori veya uygulama alanına göre buradan inceleyebilirsiniz.

Ürünlere göz atın

Bize yazin

Doğan Civelek - Sales and Marketing Manager

Doğan Civelek

Sales and Marketing Manager
Tayfun Kocak - Foreign Sales and Marketing Coordinator

Tayfun Kocak

Foreign Sales and Marketing Coordinator